Reklama świetlna

 

Reklama świetlna to skuteczny sposób na wyróżnienie swojej firmy na tle konkurencji. Jest ona bowiem doskonale widoczna nawet po zapadnięciu zmroku, a przy tym koszt jej eksploatacji jest stosunkowo niewielki. Do najpopularniejszych form reklamy świetlnej zalicza się podświetlane kasetony różnego rodzaju (z pleksi, dibondu itd.), nowoczesne neony (o różnorodnej kolorystyce) i oryginalne litery 3D LED.

Ciekawą formą reklamy świetlnej są z całą pewnością litery 3D LED przedstawiające nazwę lub logo. Wyposażone są one w folię transcuelntną przepuszczającą i rozpraszającą światło. Dzięki temu litery są równomiernie zabarwione. Obudowa takich liter wykonywana jest z taśmy aluminiowej, a tylną część stanowi PCV w kolorze białym. Ledowe litery 3D można bardzo szybko przymocować do ściany wewnątrz i na zewnątrz budynków, tworząc efektowny, podświetlany szyld.

Reklama świetlna wykorzystuje do działania nowoczesną i energooszczędną technologię LED. Technologia ta cały czas zyskuje na popularności i trudno się temu dziwić. Taka reklama świetlna jest elastyczna, efektowna wizualnie i stosunkowo niedroga. Litery 3D LED cechują się naprawdę niskim kosztem eksploatacji i nie sprawiają większych problemów w zakresie montażu. Dlatego też coraz częściej wykorzystywane są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Najczęściej  z takich przestrzennych liter tworzy się nazwy firm czy loga, które są doskonale widoczne nawet ze znacznej odległości.

Zastosowanie reklamy świetlnej w formie neonówpodświetlanych kasetonów czy liter 3D LED jest naprawdę bardzo szerokie. Przestrzenne litery ledowe są prawdziwym hitem ostatnich lat. Są bowiem cienkie, elastyczne, łatwe w montażu i efektowne wizualnie. Taka forma reklamy ma zaskakująco niewielką grubość – około 3 milimetrów. Z uwagi na możliwość wyginania takie litery ledowe sprawdzają się nie tylko na prostych ścianach. Zawiesić je również można na elewacji lekko zakrzywionej. Tym samym są one idealnym elementem wykończenia wnętrz różnego rodzaju np. recepcji, poczekalni itd.

Nasze projekty wykonujemy tylko z najlepszej jakości materiałów oraz z największą starannością. Projekt , forma , rozmiar , kolor wszystko możliwe jest do uzyskania przy dobraniu odpowiedniego dla klienta produktu. Wykonaniem najpopularniejszych i tych mniej popularnych zajmujemy się na co dzień.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Litery przestrzenne 3D LED

Każda litera wykonywana jest i mocowana osobno, głównym materiałem jest plexi , PCW, aluminium.

Kasetony

Kasetony wykonujemy zarówno z licem z dibondu jak i te na bazie profili alu z licem z plexi czy napinanym.

Semafory

Semafor jest to kaseton umocowany prostopadle do ściany , wykonywany w tej samej technologii co kaseton.

Pylony

Pylony z reguły wykonujemy na stalowej konstrukcji kotwiczonej do podłoża. Lico i oświetlenie warunkuje projekt.

Do wszystkich produkowanych przez nas reklam oferujemy usługę montażu oraz serwisu.