Nadruki Trójmiasto

 

Nadruki Trójmiasto – Northvision

Oferujemy państwu profesjonalne nadruki reklamowe w Trójmieście. Odzież reklamowa obejmuje ubrania zarówno damskie, jak i męskie czy dziecięce. Są to m.in. popularne T-shirty, w tym longsleevy, v-necki, tank-topy czy koszulki polo. Ponadto znakujemy koszule biznesowe, bluzy, polary, kurtki różnego rodzaju, czapki z daszkiem i zimowe, opaski, odzież techniczną i sportową. Zdobienia na odzieży reklamowej tworzone są przy udziale wielu technik takich jak druk cyfrowy DTG, sitodruk, transfer folią flex i flock, haft komputerowy, sublimacja czy termotransfer sitodrukowy.

Najczęściej do znakowania odzieży wykorzystujemy sitodruk. Przygotowany w tym przypadku szablon umieszczamy na siatce – matrycy. Jego zadaniem jest blokowanie otworków w sicie tak, aby zadrukować tylko określone miejsca. Potem przez szablon i siatkę przeciskana jest farba. Następnie wędruje on do pieca grzewczego, gdzie nadruk jest utwardzany.

Nieco inaczej wygląda to w przypadku techniki flex. Tutaj do nadruków wykorzystywany jest ploter tnący i prasa termotransferowa. Grafika jest wektoryzowana, a potem z ploter wycina dany nadruk z folii. Jest ona wygrzewana prasą na danym materiale. Tutaj grafika nie ma formy wektorowej. Zaczyna się natomiast od zadruku folii flex na solwencie. Ponadto oprócz plotera tnącego i prasy termotransferowej, potrzebny jest ploter drukujący.

Odzież reklamowa zadrukowywana jest także metodą sublimacji. To technika, która świetnie sprawdza się w przypadku materiałów jasnych. Wykorzystywana jest tutaj drukarka i prasa termotransferowa. Na początku zadrukowywany jest papier sublimacyjny za pomocą odpowiednich tuszy. Potem nadruk ten jest nagrzewany na dany materiał. Tusze wnikają do wnętrza włókien, a więc grafika jest wyrazista, intensywna. Nadruku sublimacyjne są wodoodporne.

Najpopularniejsza odzież reklamowa to oczywiście koszulki z nadrukami reklamowymi. Są to przede wszystkim popularne T-shirty, które chętnie noszą zarówno mężczyźni, jak i kobiety czy dzieci. To ubrania dla osób w różnym wieku. Są uniwersalne i wygodne. Stąd też ich duża popularność.

Koszulki czy inna odzież firmowa z nadrukiem reklamowym to świetne rozwiązanie. W ten sposób można bowiem skutecznie i stosunkowo niewielkim kosztem wypromować swoją działalność, zbudować świadomość marki. Eksperci podkreślają, że odzież reklamowa cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy chętnie ją później noszą na co dzień.