Gadżety reklamowe Wejherowo

 

Northvision – gadżety reklamowe Wejherowo

Gadżety reklamowe to mimo upływu lat wciąż bardzo popularna forma reklamy. Ich forma cały czas się jednak zmienia, rozwija. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest wyróżnienie się na tle konkurencji. W Northvision proponujemy Państwu najbardziej oryginalne i efektowne gadżety reklamowe w Trójmieście.

Gadżety reklamowe podzielić można z uwagi na ich kształt, formę czy funkcjonalność. Trzeba je zawsze dobierać odpowiednio do branży, w której się działa. Do najpopularniejszych gadżetów należą kubek, smycz i długopis. Od lat coraz częściej spotkać się można także z torbami zakupowymi, które są gadżetem reklamowym bardzo skutecznym, gdyż klienci rzeczywiście ich używają. To wynik mody na ekologiczny tryb życia i rezygnacji z foliowych reklamówek. Ponadto wyróżnić można gadżety reklamowe biurowe, w tym pendrive’y czy powerbanki.

Dodatkowo gadżety reklamowe podzielić można na gadżety dla domu (np. termosy, rękawice, kubki, otwieracze, ręczniki, zapalniczki), gadżety odzieżowe (czapki, koszulki, polary itd.), gadżety biurowe (np. wizytowniki, notatniki, długopisy), gadżety elektroniczne (pendrive’y, zegarki, kalkulatory), gadżety nietypowe (gry, maskotki), gadżety konsumpcyjne (słodycze z logo, alkohol), gadżety użytkowe (parasole, teczki, plecaki) czy gadżety skórzane (portfele, etui na dokumenty).

Generalnie gadżety reklamowe to wciąż popularna forma reklamy. Ich rolą jest przede wszystkim budowanie swojego wizerunku. Poprzez zindywidualizowane akcesoria można wyróżnić się na tle konkurencji i zbudować naprawdę wartościowe relacje. Gadżety reklamowe są też narzędziami, które wspierają bezpośrednią sprzedaż i pozwalają marce budować rozpoznawalność. Klient, który na co dzień korzysta z produktów opatrzonych logo danej marki, utrwala w swojej świadomości jej istnienie.

Mimo rosnącej popularności marketingu internetowego, gadżety reklamowe wciąż są na topie. Okazuje się, że ponad 80% marketerów w Polsce wciąż wykorzystuje je do budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy. Upominki reklamowe to najskuteczniejszy i najtańszy nośnik reklamy. Trudno jest sobie wyobrazić bez nich różnego rodzaju eventy, konferencje, spotkania z klientami i kontrahentami. Skuteczność gadżetów reklamowych została zresztą wielokrotnie potwierdzona.